Was this page helpful?

Personer og roller i prosjektet

    Innholdsfortegnelse
    Ingen headere
     

    Navn

    Virksomhet

    Rolle

    E-Post

    Telefon

    Bjørnulf Hafstad

    HIL

    Prosjektleder HIL

    bjornulf.hafstad@hil.no

     61288205

    Bjørn Kråkevik

    EVRY

    Ressurseier EVRY

    bjorn.krakevik@evry.com

    97071327

    Gudveig Skrutvold

    HIL

    IT konsulent server

    Gudveig.Skrutvold@hil.no

     61288333

    Gunnar Toftegaard

    HIL

    IT Direktør

    Gunnar.Toftegaard@hil.no

     61288393

    Jennifer Sveigdalen

    HL

    IT konsulent server

    Jennifer.Sveigdalen@hil.no

     61288031

    Kadaffi Nasir

    HIL

    IT konsulent nettverk

    Kadaffi.Nasir@hil.no

     61288181

    Kai Gjessing

    HIL

    IT konsulent nettverk

    Kai.Gjessing@hil.no

     61288383

    Margrete Rundtom

    HIL

    IT konsulent support

    Margrete.Rundtom@hil.no

     61288383

    Marius Amundsen

    HIL

    IT konsulent support

    Marius.Amundsen@hil.no

     61288373

    Øyvind Nybakken

    EVRY

    Kundeansvarlig

    Oyvind.Nybakken@evry.com

    90039125

    Per M. Haddeland

    HIL

    IT konsulent server

    Per.M.Haddeland@hil.no

      61288270

    Tom Åsen

    EVRY

    Sjefskonsulent MS

    Tom.Asen@evry.com

    97071333

    Ragnar Storstrøm

    EVRY

    Seniorkonsulent IAM

    Ragnar.Storstrom@evry.com

    99734604

    Pål-Erik Langøigjelten

    EVRY

    Rådgiver

    Pal-Erik.Langoigjelten@evry.com

    97071312

    Jan Ziemer

    EVRY

    Seniorkonsulent MS

    Jan.Ziemer@evry.com

    91806457

    Ståle Myromslien

    EVRY

    Seniorkonsulent MS

    Stale.Myromslien@evry.com

    99281388

    Lasse Finsås  Microsoft   lassef@microsoft.com 90076900
    Helge Øien EVRY Prosjektleder helge.oien@evry.com 96900670

     

     
    Was this page helpful?
    Emneord (Rediger emneord)
    • No tags
    Sidestatistikk
    2078 view(s), 8 edit(s) and 7377 character(s)

    Kommentarer

    Du må være innlogget for å poste en kommentar.

    Legg ved fil

    Vedlegg